0

سبد خرید شما خالی است.

بهترین کتاب کمک درسی ابتدایی
کتاب کمک آموزشی,مقالات
1400/03/11
زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهترین کتاب کمک درسی ابتدایی

با شروع سال تحصیلی و ورود فرزندانتان به مدرسه دغدغه والدین این است که با در اختیار قرار دادن امکانات به فرزندانشان در جهت کسب علم و دانش کمک کنند. اما این روزها یکی از مهم ترین دغدغه های والدین انتخاب بهترین ابزارهای آموزشی برای فرزندان است. همان طور که می دانید برای موفقیت تحصیلی فرزندانتان می توانید از کتاب های کمک درسی در کنار آموزش معلمان استفاده نمایید. در دوران ابتدایی دانش آموزان به تازگی وارد مدرسه و فضای آموزشی شده اند بنابراین انتخاب بهترین کتاب کمک درسی ابتدایی شاید یکی از دشوارترین کارها باشد.

خرید کتاب کمک درسی با ارسال سریع
بهترین کتاب کمک درسی ابتدایی

در مقطع ابتدایی تعداد دروس به نسبت سایر مقاطع کمتر است اما اهمیت آن ها بیشتر می باشد زیرا در مقطع ابتدایی دانش آموزان می توانند نقاط ضعف و قوت خود را تقویت نمایند. لیست دروس و کتاب های مقطع ابتدایی ریاضی، علوم، فارسی، نگارش و هدیه های آسمانی است که معمولا دانش آموزان در دروس ریاضی و علوم دچار مشکل هستند و نیاز به تقویت پایه خود دارند. البته به این نکته توجه داشته باشید با توجه به تغییر نظام آموزشی و محتواهای آموزشی برخی والدین در آموزش به فرزندانشان دچار مشکل شده اند.

همین طور انتخاب کتاب کمک درسی برای این دسته از والدین کار ساده ای نخواهد بود چرا که از محتواهای آموزشی سر در نمی آورند و مهم تر آنکه دانش آموزان هم در مقطع ابتدایی نمی توانند در انتخاب بهترین کتاب کمک درسی نقشی داشته باشند بنابراین لازم است با تحقیقات کامل از سمت والدین این کار صورت گیرد. سری کتاب های سیر تا پیاز گاج با توجه به جامع بودنشان از شهرت زیادی برخوردارند. توصیه می شود در لیست کتاب های انتخابی این کتاب ها را قرار دهید چرا که کتاب های سیر تا پیاز گاج از سه بخش درسنامه، نمونه سوالات امتحانی و تست های متنوع تشکیل شده است.

بنابراین دانش آموزان پایه دوم ابتدایی با در اختیار داشتن این کتاب به راحتی می توانند پایه خود را تقویت نمایند.
اگر به دنبال تقویت پایه ریاضی فرزندتان در پایه دوم ابتدایی هستید کتاب کار ریاضی دوم دبستان خیلی سبز را که شامل درسنامه ای از مطلب آموزشی کتاب و تمرینات مختلف می باشد تهیه نمایید. همان طور که می دانید سطح تحصیلی فرزندتان می تواند اعتماد به نفس او را شکل دهد.

چگونه از کتاب های کمک درسی استفاده کنیم
کتاب کمک درسی علوم دوم ابتدایی

از دیگر دروسی که در مقطع ابتدایی حائز اهمیت می باشد علوم است شاید یکی از راهکارهای اساسی برای تفهیم بیشتر مطالب آموزشی کتاب علوم استفاده از مطالب جذاب مربوط به پیرامون اطراف و محیط باشد. استفاده از کتاب کمک درسی علوم این امکان را به دانش آموزان می دهد تا با این محیط و متد آموزشی آشنا شوند همین طور علاوه بر مطالب آموزشی و درسنامه های کتاب درسی با ارائه نمونه سوالات متنوع و استاندارد دانش آموزان را در یادگیری بهتر و بیشتری یاری می کنند. انتشارات مبتکران برای دانش آموزان سخت کوش نامی آشناست چرا که کتاب های منتشر شده در این انتشارات از سطح بالایی برخوردارند.

استفاده از کتاب های کمک درسی مبتکران می تواند در تقویت پایه تحصیلی دانش آموزان بسیار تاثیرگذار باشد چرا که نمونه سوالات متنوع و سطح بندی شده به همراه درسنامه نسبتا دشوار می تواند دانش آموزان را به تلاش بیشتر و یادگیری بهتر تشویق نماید. بنابراین اگر می خواهید از ابتدا دانش آموزان با پایه تحصیلی قوی آموزش ببینند می توانید از کتاب های این انتشارات خریداری نمایید اما به این نکته دقت داشته باشید که همیشه استفاده از کتب سنگین نمی تواند مفید باشد.

در مقابل انتشارات خیلی سبز با انتشار کتاب کار علوم دوم دبستان به همراه تصاویر جذاب و تمرین های کاربردی دانش آموزان را تشویق به درس خواندن کرده است شاید این روش برای برخی دانش آموزان جذاب تر باشد بنابراین نمی وان همه افراد را یکسان دانست و کتب کمک آموزشی یکسانی برای دانش آموزان استفاده نمود. توصیه می کنیم در صورتی که معلمان کتاب خاصی را برای تدریس در کلاس درس معرفی نمی کنند از خرید کتاب کمک درسی که دوستانتان برای فرزندانشان تهیه کرده اند و رضایت داشته اند الزاما خریداری نکنید.

معرفی کتاب کار علوم دوم دبستان خیلی سبز

کتاب کار علوم دوم دبستان خیلی سبز با انتشار سوالات خلاقانه و کاربردی در 88 صفحه یک تجربه ی جدیدی از کتاب خواندن را در اختیار دانش آموزان قرار داده است این کتاب می تواند به دانش آموزانی که در درس علوم احساس ضعف می کنند کمک کند چرا که نمونه سوالات خوب و خلاقانه ای را به همراه عکس و تصاویر جذاب برای تفهیم بیشتر مطالب ارائه کرده است. به جرات می توان گفت این کتاب برای آمادگی دانش آموزان در امتحانات و کلاس درس مناسب است.

برچسب‌ها:
دیدگاه شما
پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click outside to hide the compare bar
مقایسه