0

سبد خرید شما خالی است.

کتاب کمک درسی نهم چی بخرم
کتاب کمک آموزشی،مقالات
۱۴۰۰/۰۳/۲۷
زمان مطالعه : 2 دقیقه
کتاب کمک درسی نهم چی بخرم

یکی از پرتکرار ترین سوالات در پایه نهم از جانب دانش آموزان و والدین این است که کتاب کمک درسی نهم چی بخرم و یا کدام کتاب کمک آموزشی برای ما مفید است ؟ در هر پایه تحصیلی دانش آموزان در برخی دروس احساس ضعف می کنند و خوشبختانه این روزها می توان این نقاط ضعف را با خرید کتاب کمک درسی برطرف نمود البته اگر قبل از خرید کتاب کمک درسی ابتدا کاملا درباره آن کتاب تحقیق نمایید. حتما شما هم دغدغه خرید کتاب کمک درسی را دارید که در اینترنت به دنبال آن هستید به همین منظور سعی داریم برخی از کتاب های کمک درسی پایه نهم را بررسی کنیم تا به هنگام خرید دچار سردرگمی نشوید.

کتاب کمک درسی نهم چی بخرم

همان طور که می دانید در پایه تحصیلی نهم تعداد دروس بیشتر شده و شاید برای دانش آموزان یادگیری و درک برخی دشوار باشد و اگر این موضوع جدی گرفته نشود ممکن است منجر به افت تحصیلی در فرد گردد. خوشبختانه این روزها راه حل های زیادی برای برطرف کردن مشکل درسی فرزندانتان وجود دارد و جای هیچ گونه نگرانی نیست با خرید کتاب کمک درسی می توانید بسیاری از این مشکلات را برطرف نمایید البته قبل از خرید لازم است بدانید دانش آموز در کدام درس و در چه موردی ضعف دارد تا کتاب مناسبی خریداری نمایید.

پایه نهم تحصیلی که همان دوره اول متوسطه می باشد با تغییرات در نظام آموزشی دچار تغییراتی شده است که این موضوع می تواند موجب سردرگمی دانش آموزان شود به عنوان مثال اگر بخواهیم به بررسی درس ریاضی در پایه نهم بپزدازیم باید بگوییم این درس با هدف پرورش قوه تفکر و توانایی دانش آموز در حل مسئله تالیف شده است کتاب به سه بخش فعالیت کار در کلاس و تمرین تقسیم شده است. گاهی اوقات ممکن است دانش آموزان با مطالب کتاب و کار در گلاس نتوانند موضوع را به خوبی درک کنند بنابراین نیاز به کتاب کمک درسی در کنار کتب درسی احساس می شود.

ریاضی نهم گاجکتاب کمک درسی ریاضی نهم

انتشارات خیلی سبز با تالیف کتاب کمک درسی ماجراهای من و درسام برای ریاضی پایه نهم این امکان را برای دانش اموزانی که نیاز به توضیح بیشتر برای درک بهتر مساله دارند فراهم کرده است همین طور با نمونه سوالات تشریحی و امتحانی مشکل و نگرانی دانش آموزان به هنگام امتحانات را از بین برده است شاید بهتر است بدانید این کتاب کمک درسی با هدف ارتقا سطح دانش آموز در امتحانات طراحی شده است و می تواند به آن ها در کاهش استرس و آمادگی بیشتر کمک کند.

معرفی کتاب برای علوم نهم

انسان همیشه به دنبال کسب اطلاعات و کشف ماجراهای تازه است چرا که حس کنجکاوی در انسان از برجسته ترین ویژگی هاست. با ورود به پایه نهم دانش آموزان با تعداد دروس بیشتری روبرو خواهند شد همین طور تنوع دبیران در دروس مختلف می تواند یکی از این تغییرات باشد بنابراین در ابتدای سال دانش آموزان به دنبال کشف اتفاقات تازه و جدید هستند بنابراین نمی توان نقاط ضعف و قوت آن ها را شناسایی نمود اما به هنگام امتحانات نوبت اول دانش آموزان با مطالعه هر یک از دروس متوجه ضعف خود در دروس خواهند شد آنجاست که به دنبال یک راه حل برای برطرف کردن این مشکل هستند البته که در آن دوران شناسایی نقاط ضعف می تواند دانش آموز را مضطرب نماید اما باز هم جای نگرانی نیست زیرا کتاب های کمک درسی هم با داشتن تنوع بالا می توانند مشکل هر دانش آموزی را برطرف نمایند.

علوم نهم خیلی سبز

کتاب کار علوم خیلی سبز برای دانش آموزانی که می خواهند در امتحانات نوبت اول و دوم آمادگی داشته باشند طراحی شده است این کتاب شامل درسنامه ای کامل و جامع است که با توضیح مطالب به همراه مثال و سوالات طبقه بندی شده سعی بر تفهمیم بیشتر مطالب دارد. انتشارات خیلی سبز با تنوع بالای کتاب کمک درسی علوم در پایه نهم می تواند در هر زمینه ای کارگشا باشد. بنابراین این مژده را به دانش آموزان تیزهوش می دهیم که با مطالعه کتاب تست تیزهوشان علوم نهم خیلی سبز می توانند خود را برای امتحانات مدارس برتر آماده نمایند چرا که در این کتاب تمام نکات آزمون های تیزهوشان به همراه نمونه سوالات آزمون تیزهوشان مدارس برتر گردآوری شده است.

خرید اینترنتی کتاب کمک درسی

این روزها با توجه به شلوغی خیابان ها و با ارزش بودن زمان افراد بیشتر خرید های خود را به صورت اینترنتی و در منزل انجام می دهند البته که احساس رضایت در خرید آنلاین هم بسیار بالا رفته است بنابراین دانش آموزان هم لازم است این وقت را غنیمت شمرده و برای خرید کتاب کمک درسی به فروشگاه های آنلاین اعتماد کنند و خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند چرا که فروشگاه اینترنتی زودر این فرصت را برای دانش آموزان فراهم کرده است تا با خرید کتاب کمک درسی و لوازم التحریر به صورت آنلاین در زمان صرفه جویی نمایند.

دیدگاه شما
  • سلام
    کتاب تست یا کمک اموزشی نهم چی پیشنهاد میکنین؟؟
    که هم پرکاربرد و مفید و کامل باشه هم معلما قبولش داشته باشن؟

پیام بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مقایسه