سوالات متداول

ثبت سفارش

آیا قیمت کالاها در سایت به روزرسانی شده است؟

 بله، قیمت تمامی کالاها برای خریداران خرده فروشی به روزرسانی شده است. ولی قیمت کالاها برای خریداران سازمانی و عمده، بنابر استعلام قیمت اعلام میشود.

عکس هایی که در سایت برای کالاها درج شده است، دقیق و قابل اعتماد است و مشتریان میتوانند به محتوای سایت اعتماد کنند. ولی ممکن است برخی کالاهای سفارش داده شده توسط خریداران سازمانی و عمده در سایت درج نشده باشند و محتوایی برای آنها در سایت موجود نباشد که در این صورت عکس کالا و مشخصات آن، همزمان با ارسال پیش فاکتور بنابر درخواست برای مشتریان گرامی ارسال خواهد شد.

بله، فاکتور رسمی را می­توان هم برای مشتریان حقوقی (بنابر شناسه ملی و کد اقتصادی و شماره ثبت) و هم مشتریان حقیقی (کدملی) صادر نمود.

قیمت­ کالاها نمایش داده شده در سایت (قیمت خرده فروشی)، با احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه شده است. لذا، در خرید از سایت، قیمت نهایی، معادل با قیمت کالا به اضافه 9% مالیات بر ارزش افزوده است.

قیمت اعلام شده در پیش فاکتور به خریداران عمده و سازمانی بدون احتساب 9% مالیات بر ارزش افزوده محاسبه می­شود. لذا، 9% مالیات بر ارزش افزوده در فاکتور رسمی به علاوه قیمت­ کالاهای سفارش داده شده، محاسبه و اعلام می­گردد.

خریدان حقوقی باید نام شرکت، کداقتصادی شرکت، شناسه ملی شرکت، شماره ثبت شرکت و کدپستی شرکت و خریدارات حقیقی باید نام و نام خانوادگی شخص، کدملی شخص و کدپستی شخص خود را اعلام کنند.

پشتیبانی خرید

لوازم التحریری که می خواهم بر روی سایت زودر وجود ندارد، شما می توانید تأمین کنید؟

رسالت زودر، تأمین­ لوازم و ملزومات لازم برای ادارات و سازمان­هاست. اگر کالایی در سایت زودر وجود نداشته باشد، در اسرع وقت برای شما تأمین خواهد شد.

سایت زودر به عنوان یک کاتالوگ الکترونیکی، کالاهای پرفروش زودر را نمایش می­دهد. خرید سازمانی و خرید عمده از محل دپو یا به روش تأمین برای کسب­ وکارها و خریداران عمده تهیه و ارسال می­شود. لذا، نگران کمبود موجودی کالاها در سایت نباشید.

بله. زودر تمامی اطلاعات مربوط به اصالت کالا را در اختیار مشتریان قرار می¬دهد.

خیر.

محله امیراباد شمالی

ارسال سفارش

چه مدت طول میکشد تا کالاهای سفارش داده شده به دست من برسد؟

کالاهای سفارش داده شده، در همان روز و در صورت نیاز به تأمین، بنابر هماهنگی با مشتری، حداکثر تا 4 روز بعد از اعلام سفارش، برای مشتری ارسال خواهد شد.

سفارشات به مقصد تهران از طریق پیک یا پست ارسال می­شود.

سفارش فوری، ارسال از طریق پیک به مناطق تهران است که در روزهایی غیراز پنج شنبه و روزهای تعطیل رسمی به از ساعت 9 صبح تا 17 بعد از ظهر است.

سفارشات به مقصد غیر از تهران، از طریق پست (برای سفارشی با وزن کمتر از 20 کیلوگرم) یا باربری (برای سفارشی با وزن بیشتر از 20 کیلوگرم) ارسال می­شود. 

از آنجاییکه سفارشات سازمانی و عمده، با حداقل حاشیه سود محاسبه می­­ شود، هزینه ارسال به عهده مشتریان گرامی می­باشد.

بله، هزینه ارسال فوری در سایت اعلام شده است.

خیر؛ برای خریداران سازمانی و عمده و نیز مشتریان خرده فروشی، امکان خرید حضوری وجود ندارد.

بازگشت و تعویض

آیا امکان مرجوعی کالاهای سفارش داده شده وجود دارد؟

در صورت آسیب ندیدن به کالاها و بسته ­بندی آنها، امکان مرجوع نمودن تمامی کالاهای سفارش وجود دارد.

بله، در صورت آسیب ندیدن به کالاها و بسته ­بندی آنها، امکان تعویض نمودن تمامی کالاهای سفارش وجود دارد. هزینه حمل در تعویض کالاها به عهده مشتری می­باشد.

خرید عمده

خریداران سازمانی و خریداران عمده نیز از طریق سایت زودر، خرید می کنند؟

خریداران سازمانی و عمده نیز می­توانند از طریق سایت زودر خرید کنند. ولی برای استفاده از قیمت­ ها و تخفیف­ های خرید سازمانی و عمده فروشی و نیز صدور فاکتور رسمی و مزایای دیگر، از روش خرید سازمانی و عمده پیش بروید. به این منظور، بر روی صفحه سفارشات سازمانی و عمده کلیک کنید و فرایند مربوطه را مطالعه بفرمایید.