استدلر چیست

استدلر چیست

در این مقاله چه می‌خوانیم ...

برای شناخت بهتر لوازم التحریر و نوشت افزار های موجود در بازار گاهی اوقات لازم است با تاریخچه یک برند برای آشنایی با آن برند شروع کنید و از خود بپرسید استدلر چیست تا با این برند جهانی بیشتر آشنا شوید زودر در این مطلب شما را با تاریخچه برند استدلر آشنا می ساز و در ادامه به معرفی برخی از محصولات آن نیز می پردازد.

یوهان سباستین استدلر با جاه طلبی خود در زمینه فروش مداد در سراسر جهان ، بنیادی را برای گروه STAEDTLER فعلی بنا نهاد. در سال 1853 ، سازنده مداد از نورنبرگ محصولات خود را در نمایشگاه صنعت در نیویورک به نمایش گذاشت. فقط چند سال بعد، این محصولات با کیفیت ساخت آلمان در فرانسه ، انگلیس ، ایتالیا ، روسیه ، آمریکا و خاورمیانه نام خود را پرآوازه کرده است.

استدلر چیست

استدلر چیست

از نظر یوهان سباستین استدلر ، یک شیفتگی به مداد در خانواده وجود داشت: جد او ، فردریش استدلر ، به عنوان یک “صنعتگر مداد سازی” کار می کرد. در سال 1662 ، از فریدریش استدلر برای اولین بار در سوابق رسمی نورنبرگ به عنوان “سازنده مداد سربی” نام برده شد و فرزندان وی به سنت خانوادگی ادامه می دهند. روحیه پیشگام یوهان سباستین استدلر شرکت را تا امروز شکل می دهد. از این گذشته ، ایده ها منجر به پیشرفت می شوند. STAEDTLER به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکتهای صنعتی آلمان می تواند تجربه بی نظیری را ارائه کند و برای دهه ها در حال توسعه نوآوری ها با کیفیت عالی است.

اگر بخواهیم به این سوال که استدلر چیست پاسخ دهیم ابتدا لازم است بدانید استدلر ایده ها را به محصولات تبدیل می کند و ابزار نوشتن را به قلم های مورد علاقه مردم تبدیل می کند. این ترکیب سنت و تعالی ابتکاری چیزی است که STAEDTLER را بسیار منحصر به فرد می کند. این جز اصلی فرهنگ سازمانی این شرکت است که منجر می شود در آینده نیز به تاریخ سازی ادامه دهد.

این شرکت با 9 کارخانه تولیدی در سراسر جهان – از جمله چهار کارخانه در آلمان – و حضور آن در 26 کشور جهان از طریق شرکت های وابسته ، کاملاً برجسته است. گروه STAEDTLER بیش از 3000 کارمند در سراسر جهان دارد و این گروه را قادر می سازد تا در بازارهای بین المللی موفق عمل کند. STAEDTLER امروز در هر قاره و در 150 کشور جهان نماینده دارد. با توجه به اندازه و ماهیت جهانی شرکت استدلر ، مسئولیت آن ها در مورد نسل های فعلی و آینده در حال افزایش است. به همین دلیل پروژه هایی را آغاز می کنند و از آنها پشتیبانی می کنند که آینده ای عادلانه تر و زنده تر در سراسر جهان دارند.

استدلر چیست

چرا استدلر را انتخاب کنیم ؟

STAEDTLER همیشه شعار خود را “کارآمد برای اکولوژی” جدی گرفته است ، و این امر به همان اندازه که برای فرآیندهای تولید اعمال می شود ، در مورد محصولات نیز صدق می کند. به عنوان یک شرکت دیرینه ، استفاده از فناوری نوآورانه را قادر می سازد تا به طور مداوم بهره وری از فرآیندهای خود را بهبود بخشند و طول عمر محصولات خود را افزایش دهند.

و نتیجه آن ماندگاری محصول است که به نوبه خود از محیط زیست محافظت می کند. چیزی که دوام و ماندگاری داشته باشد لازم نیست مدت طولانی تعویض شود – این بدان معناست که مواد اولیه کمتری مصرف می کنند ، CO2 کمتری منتشر می کنند و در نهایت زباله کمتری تولید می کنند. STAEDTLER به طور سیستماتیک اطمینان می دهد که در محصولات جدید حفاظت از محیط زیست را در نظر می گیرند و بنابراین این اصل در بسیاری از نوآوری ها مانند WOPEX ، ABS و DRY SAFE ساخته شده است.

مداد STAEDTLER با پوشش چوبی

حال که می دانید استدلر چیست باید بگوییم STAEDTLER هنگام تهیه و پردازش چوب ، که یکی از مهمترین مواد اولیه تولید مداد با پوشش چوب است ، استانداردهای بالایی را تعیین می کند. به این ترتیب ، STAEDTLER از مستند سازی و بهبود مدیریت پایدار جنگلداری در رابطه با استانداردهای اقتصادی ، زیست محیطی و اجتماعی اطمینان حاصل می کند. تمام مدادهای STAEDTLER با پوشش چوبی با استفاده از چوب های معتبر ساخته می شوند. بنابراین STAEDTLER بر تعهد خود نسبت به محیط زیست و احساس مسئولیت در قبال چوب – ماده اولیه ضروری – تأکید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مطالب

پیشنهاد ما به شما

آخرین محصولات مشاهده‌شده

سبد خرید
فروشگاه
حساب من